0232 478 48 72

Pazar Hariç : 08:30-18:30

info@ilimmakina.com

BOBCAT

Dünyanın En Popüler Skid-Steer Mini Yükleyicileri

Bobcat ® Mini yükleyicileri, 50 yıllık tecrübeli geçmişleri ile tüm dünyada kalite, performans ve güvenilirlerini sergilemektedirler. Bobcat klasmanının en iyi makinasını, en çok ataşmanını ve en bol opsiyonlarını sunar. Bobcat yeni M-Serisi dahil olmak üzere bir düzine farklı yükleyici modeli ve farklı özellikleri ile her türlü makina ihtiyacına cevap verir. Bob-Tach TM montaj sistemi ile 1 dakika gibi kısa bir sürede ataşmanları değişir.

Hepimiz işimizi daha hızlı bitirmek istiyoruz!

Bobcat Mini Yükleyiciler ile daha verimli çalışır, daha hızlı kaldırır, daha çok kazar ve çok daha kolay dönersiniz. Performansınızı Bobcat’in ideal dengesi, güçlü hidroliği, kolay dönümü ve hızı ile güçlendirirsiniz.

– Bobcat’in her mini yükleyicisi rakiplerinden kat kat yüksek performans ile donatılmıştır.

Bobcat en hızlı şekilde rutin bakımı bitirebilme ve en iyi servisin verilebilmesini sağlayan panoramik gövdeye sahiptir. Bobcat Mini Yükleyiciler basit günlük kontrolleri ve motor parçalarına hızlı erişimi sağlayan gövdeleri ile bakım maaliyetlerini azaltır ve işletme maliyetlerini düşürürler.

Çalışma süresindeki kesintiler verimli bir günü böler. Bobcat Mini yükleyiciler işinizin bölünmemesi için birçok özellik sunar. Bakım gerektirmeyen zincir muhafazası, çift yol soğutma, en fonksiyonel kaldırma kolu tasarımı ve zor durumlarda makinanın kendini koruma amaçlı kapatma opsiyonu dahil olmak üzere işinizin ve üretkenliğinizin devamını garantiler. Bobcat Mini Yükleyicileri diğer tüm yükleyicilerden daha güvenilirdir.

Üstün kullanışlı operatör alanı, basınçlı, ısıtma ve klimalı, üstün konforlu kabinler size tüm gün boyunca rahat bir çalışma ortamı sağlar. Bobcat Mini Yükleyici kabininin 360 derecelik çevre görüşü sayesinde çalışma alanınızı daha rahat görebilir ve dar alanlardaki performansı arttırabilirsiniz.

Bobcat Mini Yükleyiciler birçok değişik kontrol seçenekleri sunar. Standart direksiyondan ayak pedallarına, H-model el kontrollerinden düşük çaba gerektiren Joystick kontrollerine kadar birçok seçeneğe sahip olabilirsiniz. Hatta bazı onaylı ortamlarda yükleyicinizi uzaktan kumandalı kontroller ile donatabilirsiniz. Mini yükleyici kontrol seçenekleri inceleyin!

Bobcat ataşmanları sayesinde Mini Yükleyiciniz çok yönlü bir araç haline gelir.

Ataşmanlarınızı kolay montaj sistemleri ile, hızlı değiştirir ve üretken çalışırsınız.

Çok yönlülüğünüzü genişletmek için Mini Yükleyici ataşmanlarına göz atın.

 

 

LASTİKLİ MODELLER

S70

S100

S130

S150

S160

S175

S185

S205

S630

S650

S770

S850
YENGEÇ YÜRÜYÜŞLÜ MODELLER

A770
PALETLİ MODELLER

T110

T190

T650

T770

T870
MİNİ PALETLİ MODELLER

MT55

Bobcat Teleskopik Yükleyiciler, Azami Yükseklikte Yüksek Performans

Sınıfının en iyisi olarak yükünüzü emniyetle ve kolayca azami yüksekliğe kaldırır. Çarpıcı denge özelliği ile bozuk zeminlerde bile rahat çalışmanıza olanak sağlar.

Hidrostatik şanzumanla hassas hareket kontrolü. Ayarlı debriyaj pedali (inching pedal) ile yüke bağlı olmadan düşük hızlarda yumuşak dönüşler yapar, azami denge sağlar ve hassas frenleme yaparsınız.

Yükünüz ne olursa olsun, akış bölücü hidrolik sistemle komple ve kesintisiz bum hareketi sağlarsınız.

Standart emniyet sistemleri yanında, daha güvenli bir çalışma için bütün Bobcat teleskopik yükleyicilerinde AMA ve LMI sistemleri vardır. AMA (Aggravating Movements Arrestor) sistemi ile her türlü ileri-geri yönlerdeki dangesiz hareketlerde, LMI (displays longitudinal stability) sistemi ile her türlü yanal dengesiz hareketlerde yükleyicinin emniyeti sağlanır (devrilme koruyucuları).

Hidrostatik şanzuman, iki değişik çalışma seçeneği dışında yüksek teker çevirme kuvveti, dinamik frenleme, hareket halinde vites değiştirme, çift yürüyüş hızı ile üretim ve hareket yeteneğinizi artırır.

Yüksek debili pompa, açık merkezli yük algılama sistemi, oransal valfler ve azami yük diyagramları verimliliğinizi artırır.

Yılların kazandırdığı tasrım deneyimimiz ve yeniliklerimizle Bobcat teleskopik yükleyicileriniz çok daha güvenilir. Ek olarak “tam koruma” parolamız ve anlayışımız azami dayanıklılığın teminatıdır.

Bobcat’in “her alanda çalışır” tasarım anlayışı, çok bozuk zeminlerde bile harika manevra imkanı sağlar. Üçlü direksiyon sunumu çalışma ortamınıza uygunluk sağlar. Yolda giderken ön tekerler direksiyon sistemini seçin. Çalışma alanlarında daha kolay kullanım ve dar alan dönüşleri için ön ve arka tekerlekler direksiyon sitemini seçin. Veya dar alanlarda yükü yan olarak yanaştırmak için yengeç yürüyüş sistemini seçin.

Kolay ve kısa zamanda bakım ile makinanın daha çok işte kalmasına olanak sağlayan tasarım.


T2250

TL360

TL470

T35100

T35120

T40140

T40170

TR35160

TR40250

TR45190

TR50210

Yeni Bobcat Kompakt Ekskavatörler

Yeni jenerasyon kompakt ekskavatörler (mini ekskavatörler olarak da bilinirler) kanıtlanmış kalitesini yeni performans ve üretim standartlarını birleştirir. M-Serisi olarak bilinen, yeni Kompakt Ekskavatörler, hafif makinelerde bile yüksek güç sunmak için yeniden yapılandırılmıştır. Her modelde, zaman tasarrufu, emek tasarrufu ve çalışma rahatlığı sağlayan geliştirmeler bulacaksınız.

Sektörün önde gelen M-Serisi kompakt ekskavatörleri, bu hafif makinede gelişmiş kazma performansı sağlar. Gelişmiş hidrolik sistem, tutarlı ve düzgün bir şekilde çalışması ve öngörülebilir sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bu ekskavatör, otomatik vites, otomatik boşta, ve parmak ucu kontrolleri gibi yeniliklere sahiptir.

M-Serisi modelleri, şimdiye kadar inşa edilmiş en iyi performansa sahip Bobcat Mini Ekskavatörlerdir.

Bobcat sizi rahat ettirmesini bilir. Üstün kullanışlı operatör alanı, basınçlı, ısıtma ve klimalı, üstün konforlu kabinler size tüm gün boyunca rahat bir çalışma ortamı sağlar.

M-Serisi modelleri, düşük gürültü seviyesi, gelişmiş iklim kontrolü ve uygun depolama ile tüm gün kullanımı için inşa edilir. Hassas gaz ayarı için yeni, kullanımı kolay döner topuzu kullanabilirsiniz.

M-Serisi modelleri, rahat ve operatör odaklıdır.

M-Serisi Kompakt Ekskavatörler, geliştirilmiş performans kaldırma ve dayanıklılık için yeniden tasarlanmıştır. Yeni X-iskelet daha iyi yerden yükseklik ve daha az temizlik süresi sunuyor. Entegre frenler, özellikle bir yamaç üzerinde çalışırken yükü sabit tutar.

Bobcat Ekskavatöre istikrarlı sonuçlar ve eşsiz bir çalışma süresi sağlayan özelliklere göz atın.

Sektörün önde gelen servis erişimi ve kolay kontrol noktaları ile, M-Serisi kompakt ekskavatörün düzgün bir şekilde korunmasını sağlamak çok kolay. Açık bagaj kapağı ve yan erişim kaputu temel bakım noktalarına kolayca erişimi sağlar. Yan paneller ek motor erişimi için kolayca kaldırılır.

M-Serisi modellerinde, kolay bakım ve servis noktaları gözden geçirin.

Bobcat Ataşmanları ve Bob-Tak, Denenmiş Üretim

Bobcat 60 dan fazla değişik işlere uygun ataşman üretimi ile sektörün lideridir. Bobcat makinanızı kullanımda çok amaçlı, işletme maliyetinde çok ucuz yapalım. Her bir ataşman verimli, dayanımlı ve güvenli olacak şekilde ana makinayla uyum içerisinde tasarlanıp üretilmektedir. Gerçek değer budur.

Hızlı ve uygun ataşman değişimi için mi bakınıyorsunuz? Özel Bob-tak sistemimizle operatörünüz şantiyede kolayca ve kısa zamanda ataşman değişimi yapabilir.

Seçenekli (opsiyonel) hidrolik kontrollü Bob-tak sistemi bir harika. Operatör yerinden kalkmadan hidrolik bağlantısı olmayan ataşmanları değiştirebilir.

Tüm ataşmanları görmek için BURAYA tıklayınız!

İlim Makina Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

Scroll to Top