0232 478 48 72

Pazar Hariç : 08:30-18:30

info@ilimmakina.com

ÇUKUROVA

ÇUKUROVA MARKALI MAKİNELER

980 / Tekerlekli Loder

3.5 m3 kepçe kapasiteli tekerlekli yükleyici

İyileştirilmiş Performans
ÇUKUROVA Tekerlekli Yükleyicileri yoğunlaştırılmış güç, emniyet ve kullanıcı dostu bir tasarımın ürünüdür. Ergonomik şekilde yerleştirilen kontroller operatörün elinin altında bulunur ve kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra verimliliği de artırır.

Güçlü Motor
John Deere turbo şarjlı dizel motorla donatılan tekerlekli yükleyici dünya standartlarında bir performans sunar ve geçerli bütün çevre mevzuatlarına uygundur. Düşük gürültü seviyesi, kusursuz ve yumuşak motor devri ile dinamik olarak %100 balanslı krank miline sahiptir. Otomatik kayış gergi mekanizması ve değiştirilebilir ıslak tip silindir gömlekleriyle servisi oldukça kolaydır.

Hidrolik Sistem
2 değişkenli yer değiştirmeli aksiyal piston pompasına sahip hidrolik pompası makinanın performansını ve pompa ömrünü artırmaktadır. Negatif kontrol özelliği ile isteğinize bağlı olarak debi üretimini ayarlama imkanına sahiptir. Yük artışına bağlı olarak pompanın güç gereksinimi motor gücüyle optimum düzeyde dengelenerek motorun teklemesi engellenir. Bu da yüksek verimlilik sağlarken makinanın kullanım ömrünü uzatır.

İyileştirilmiş Performans
ÇUKUROVA Tekerlekli Yükleyicileri yoğunlaştırılmış güç, emniyet ve kullanıcı dostu bir tasarımın ideal ürünüdür. Ergonomik şekilde yerleştirilen kontroller operatörün elinin altında bulunur ve kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra verimliliği de artırır.

Güçlü Motor
John Deere turbo şarjlı dizel motorla donatılan tekerlekli yükleyici dünya standartlarında bir performans sunar ve geçerli bütün çevre mevzuatlarına uygundur. Düşük gürültü seviyesi, kusursuz ve yumuşak motor devri ile dinamik olarak %100 balanslı krank miline sahiptir. Otomatik kayış gergi mekanizması ve değiştirilebilir ıslak tip silindir gömlekleriyle servisi oldukça kolaydır.

Hidrolik Sistem
Değişkenli ve hacimli aksiyal piston pompasına sahip hidrolik pompası makinanın performansını ve pompa ömrünü artırmaktadır. İsteğinize bağlı olarak debi üretimini ayarlama imkanına sahiptir. Yük artışına bağlı olarak pompanın güç gereksinimi motor gücüyle optimum düzeyde dengelenerek motorun teklemesi engellenir. Bu da yüksek verimlilik sağlarken makinanın kullanım ömrünü uzatır.

 

Güçlü Motor
John Deere turbo şarjlı dizel motorla donatılan 723 Paletli Ekskavatör birinci sınıf performans sağlar ve geçerli bütün çevre mevzuatlarına uygundur. Düşük gürültü seviyesi, kusursuz ve yumuşak motor devri ile dinamik olarak %100 balanslı krank miline sahiptir. Otomatik kayış gergi mekanizması ve değiştirilebilir ıslak tip silindir gömlekleriyle servisi oldukça kolaydır.

Hidrolik Sistem
2 değişkenli yer değiştirmeli aksiyal piston pompasına sahip hidrolik pompası, makinanın performansını ve pompa ömrünü artırmaktadır. Negatif kontrol özelliği ile isteğinize bağlı olarak debi üretimini ayarlama imkanına sahiptir. Yük artışına bağlı olarak pompanın güç gereksinimi motor gücüyle optimum düzeyde dengelenerek motorun teklemesi engellenir. Bu da yüksek verimlilik sağlarken makinanın kullanım ömrünü uzatır.

Daha güçlü X tipi şasi
İş sahasındaki zorlu işler için özel olarak tasarlanan daha güçlü X tipi şasinin yanı sıra güçlü ve yakıt açısından tasarruflu motoruyla Çukurova 723 model ekskavatör, kârınızı artırmak için gereken gücü sağlar.

Optimum Ağırlık Dağılımı

Yeni nesil Çukurova Kazıcı Yükleyiciler optimum ağırlık dağılımı sağlayacak şekilde tasarlanmış olup¸ operatöre güvenli ve dengeli sürüş konforu; mükemmel bir çalışma rahatlığı sunar.

Geliştirilmiş Performans
ÇUKUROVA Kazıcı Yükleyicileri yoğunlaştırılmış güç, emniyet ve kullanıcı dostu bir tasarımın ideal ürünüdür. Ergonomik şekilde yerleştirilen kontroller operatörün elinin altında bulunur ve kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra verimliliği de artırır.

Maksimum Operatör Konforu

Ayarlanabilir direksiyon mili ve sürgülü koltuk minderi, iyi konumlandırılmış hidrolik kontrol kolları ve pedalları ile operatör konforunu en üst düzeye çıkartır ve tüm operatörlere uygundur.

Düşük gürültü emisyonu ve titreşim.
Yüksek manevra kabiliyeti.
Mükemmel ön ve arka görüş imkanı.

Yüksek görüşlü Mast
Özel dubleks, tripleks, tam serbest kaldırma mastları ve özel çelik profilleriyle sağlam büyük boy bilyalı rulmanlar. Çift taraflı tek silindirler üst düzey manevra kabiliyeti ve güvenilirliği için büyük rulmanlarla birlikte dümen akslarını çalıştırır.

Güçlü Motor
Yüksek gücü ve performansıyla bütün dünyada kendini kanıtlamış, sessiz çalışan ve düşük yakıt tüketimine sahip yeni nesil dizel motorlar.
Çalışma Emniyeti
Yeni tasarımıyla düşük profilli şasi ve geniş endüstriyel lastikler sayesinde çalışma emniyeti açısından önemli bir iyileştirme sağlanmıştır.

İlim Makina Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

Scroll to Top