0232 478 48 72

Pazar Hariç : 08:30-18:30

info@ilimmakina.com

SERVİS HİZMETLERİ

İlim makina ; 1000 m2 atölyesive  30’u aşkın deneyimli personeli ve mobil servisleri ile her türlü iş makinaları , jeneratörler , folktifler ve ya-gemi motorları konusunda en üst düzeyde bakım onarım ve servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, kiraladığı iş makinalarını, Bakım onarım garantili olarak hizmet vermektedir. Kiralama dışındaki müşteri servis taleplerinde ise; her markadaki iş makinalarının bakım ve onarımını, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak yapılmakta , verilen hizmetler düzenli bir şekilde servis programları aracılığı ile takip edilmektedir.

atolyemizde_servis

ATÖLYEMİZDE SERVİS

Atölyemizde tüm iş makinalarına hizmet vermekteyiz.Servis hizmetlerinde kullanılan yedek parçalar orijinal olup, yurt içi ve yurt dışından en kısa sürede tedarik edilmektedir. Müşterilerimize en hızlı hizmeti verebilmek amacı ile atölye binamızda büyük bir yedek parça deposu bulunmaktadır.

yerinde_tamir

MAKİNANIN ÇALIŞMA YERİNDE SERVİS

Tüm türkiyede iş makinasının çalışma noktasında adreste onarım sağlamaktayız.Uzman personel ve üstün stoklama becelerilerimiz ile tamir sürelerini minimum düzeyde tutmaktayız.

İlim Makina Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

Scroll to Top